Сасівська  загальноосвітня  школа I-II  ступенів 

 Свалявської районної ради Закарпатської областi

Ви увійшли як Гість | Група  Понеділок, 30.03.2020, 08:27  "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Педагогічний колектив | Реєстрація | Вхід
     
 
» Меню сайту

» Афоризми
Історія в школі Основи здоров'я в школі

» оцініть наш сайт
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 103

» життя сайту

» чат

» ми у соцмережах

» Гаряча лінія
Всеукраїнська дитяча лінія «Телефон Довіри» тел. 8 800 500 21 80 Національна «гаряча лінія» з питань насильства та захисту прав дітей тел. 8 800 500 33 50

» Калькулятор

Кадровий звіт закладу

ЗВІТ ПРО ЧИСЕЛЬНІСТЬ ТА СКЛАД ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ САСІВСЬКОЇ ЗОШ (станом на 05 вересня 2018 року)

Кадровий склад закладу

Всього - 18

Основні - 16

Сумісники - 2

Наявність вакантних посад - відсутня

Спеціалісти вищої кваліфікаційної категорії - 10

Спеціалісти І кваліфікаційної категорії - 1

Спеціалісти ІІ кваліфікаційної категорії - 4

Кваліфікаційна категорія "спеціаліст" - 3

 

Педагогічний колектив Сасівської ЗОШ І ІІ ступенів 

 

Педагогічний колектив Сасівської ЗОШ І-ІІ ст.

01. 09. 2014р.

 Наші вчителі: 

Перец Віра Іллівна - вчитель початкових класів, має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категрії", стаж роботи - 37 років. На своїх уроках проводить роботу по збагаченню словникового запасу учнів, ефективно використовує різноманітні методи і форми роботи, що сприяє ефективному вивченню предметів. Враховує вікові особливості учнів, застосовує диференціацію за здібностями та інтересами дітей. Як класовод багато уваги приділяє згуртуванню учнівського колективу. Проблемне питання над яким працює - "Розвиток творчих здібностей у молодших школярів".

Педагогічне кредо - "Віддай дитині крихітку себе, за це душа наповниться світлом".

Життєве кредо - "Правильно навчає той, хто навчає цікаво".

Мазаник Галина Степанівна - вчитель початкових класів, має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категрії" і педагогічне звання "старший вчитель", стаж роботи - 35 роки. Володіє сучасними освітніми технологіями, різними методичними прийомами та педагогічними засобами. Поєднує традиційні форми і засоби навчання та виховання з нетрадиційними, завдяки яким діти швидше і якісніше засвоюють програмовий матеріал. Проблемне питання - "Нестандартні форми роботи на уроках читання". Працює над впровадженням концепції "Нова українська школа".

Педагогічне кредо  - "Найкращий вчитель той, хто забуває про те, що він вчитель".

Життєве кредо - "Життя - це бумеранг, що в нього закинеш, те тобі і вернеться". 

Попович Валентина Юріївна - вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категрії", стаж роботи - 23 роки. На своїх уроках застосовує різні засоби активізації розумової діяльності учнів, залучає їх до пошукової роботи, а також створює ігрову атмосферу, що розвиває пізнавалий інтерес і активність учнів. Під час проведення різних видів діяльності керується сучасними підходами до організації виховної роботи з учнями. Проблемне питання - "Виразне читання як засіб розвитку емоційно-чуттєвих сфер молодших школярів".

Педагогічне кредо - "Навчаючи інших - навчаюсь сама".

Життєве кредо - "Мети досягає той, хто її прагне".

Прожегач Тетяна Юріївна  вчитель початкових класів, "спеціаліст вищої категорії", стаж роботи - 28 років. У своїй професійній діяльності особливо ефективно застосовує технології творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Формує навички самостійно здобувати знання і застосовувати їх на практиці. Проблемне питання - "Розвиток пізнавальних здібностей".

Педагогічне кредо - "Щасливі очі дітей - найвища оцінка вчителя".

Життєве кредо - "На добро відповідай добром, на зло - справедливістю".

Черепаня Тетяна Яківна - вчитель німецької мови. Має кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії" і педагогічне звання "старший вчитель" стаж роботи 33 роки. Черепаня Тетяна Яківна - формує мовленнєву культуру, стійку мотивацію до вивчення німецької мови. Організовує позакласні культурно-виховні заходи, за допомогою яких формує в учнів повагу до принципів загальнолюдської моралі. Проблемне питання над яким працює педагог: "Підвищення мовленнєвої діяльності учнів на уроках німецької мови",

Педагогічне кредо - "Щоб бути добрим викладачем, треба любити те, що викладаєш і любити тих, кому викладаєш". 

Життєве кредо - "Не обіцяй добро чинити людям, а просто, якщо можеш, то зроби".

Павлик Тамара Іванівна – вчитель математики, фізики та інформатики, вища категорія, стаж роботи – 11 років.  Вдало використовує методи компетентно-орієнтованого підходу до організації навчального процесу, володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. У процесі викладання фізики, математики, інформатики широко впроваджує передовий педагогічний досвід, формує навички самостійно здобувати знання й застосовувати їх на практиці. Вміє лаконічно, образно подати матеріал. Проблемне питання над яким працює - «Компетентнісно-орієнтовані технології на уроках фізики та математики».

Життєве кредо - "Життя перекрасне!"

Метенько Наталія Богданівна - вчитель зарубіжної літератури та української мови і літератури, "спеціаліст ІІ категорії", стаж роботи - 21 рік. На уроках працює над формуванням в учнів стійкої мотивації до читання художньої літератури, до вивчення зарубіжної літератури, як скарбнички духовних цінностей людства. Як класний керівник, свою роботу спрямовує на всебічний розвиток дітей, тісно співпрацює з батьками своїх вихованців. Проблемне питання - "Удосконалення навичок виразного читання, як засіб читацької компетенції".

Педагогічне кредо - "Навчу кожного, хто хоче навчитись".

Життєве кредо - "Треба любити, те що робиш і йти вперд крок за кроком".

Кіндрат Наталія Валеріївна - вчитель фізичної культури. На уроках фізичної культури забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних руховиих якостей з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей розвитку дітей шкілького віку. Проблемне питання - "Формування свідомого ставлення учнів до свого здоров’я".

Педагогічне кредо - "Кожен урок – неповторний, кожний учень – здібний".

Життєве кредо - "Шукай, живи, посміхайся, йди вперед, не прогина

Качур Марія Ярославівна - вчитель асистент . Працює в інклюзивному 5 класі.  Проблемне питання - «Формування і розвиток ключових компетентностей учнів з особливими освітніми потребами»

Педагогічне кредо - "Любити, розуміти, допомагати".

Життєве кредо - "Самовдосконалення через пізнання нового".

Матійків Марина Юріївна - вчитель української мови та літератури, стаж роботи – 15 років. Добре володіє технологіями творчої педагогічної діяльності з урахуванням особливостей навчального матеріалу і здібностей учнів. Велику увагу приділяє активізації мовної діяльності учнів, опануванню ними монологічного та діалогічного мовлення, правилами мовної поведінки; розвиває вміння послідовно і грамотно висловлювати в усному і писемному мовленні. 

Педагогічне кредо - "Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учнів, він - справжній учитель".

Життєве кредо - "Всі перемоги починаються з перемоги над собою".

Зеленько Олена Іллівна – вчитель географії, вихователь групи продовженого дня, стаж роботи – 5 років.  На свої уроках використовує комплекс методів навчання, раціонально організовує самостійну роботу учнів, також вміло застосовує інформаційно- комунікаційні технології, можливості інтернету, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного навчання, значно підвищувати ефективність уроку та поліпшувати якість знань учнів

Педагоічне кредо - "Сильним, досвідченим стає педагог, котрий уміє аналізувати свою роботу".

Життєве кредо - "Людина віддзеркалюється у своїх вчинках". 

Русин Алла Василівна – вчитель біології та хімії, стаж роботи - 5 років.  Активно впроваджує форми та методи організації навчально-виховного процесу на уроках біології, , що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів. Ефективність засвоєння навчального матеріалу забезпечує проведенням на уроках хімії та біології експериментів, дослідів, використання демонстрацій при поясненні теми. 

Педагоічне кредо - "Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими".

Життєве кредо - "Бути людиною у всьому і завжди".

Лепа Людмила Володимирівна - вчитель англійської мови,має кваліфікаційну категорію "спеціаліст II категорії ", стаж роботи-12 років. На своїх уроках формує в учнів навички та уміння користуватися мовою як засобом спілкування. Ключовий принцип комунікативної спрямованості полягає у створенні умов комунікації відповідного психологічного клімату . У початкових класах використовує різноманітні ігри. Проблемне питання над яким працює вчитель - "Формування комунікативної компетенції на уроках англійської мови"/

Педагогічне кредо - "Знання складається з дрібних крихт щоденного досвіду".

Життєве кредо - "Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах,ви не зможете бути успішним чи щасливим".

 

 

» Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

» Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

» Офіційні сайти

» методичний портал

«Методичний портал»Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz